SSS

Paketinizin kaç aylık erişimli paket olduğuna göre erişim süreniz olacak

Şu anda bir izleme sınırı yok. Ancak 6 aylık için 4 izleme ve 12 aylık için 6 izleme olacak şekilde bir çalışma şu an yürütülmektedir.

Her paketin video süreleri kurs paketi bilgilendirme kutucuğunda görüldüğü şekildedir. TUS paketi için bu süre yaklaşık 32,5 saattir.

Henüz yeni bir kitap çıkarmadığım için, piyasada var olan eski kitabım Infotus Smtanatomi (7. baskı ve daha eskileri) kitabını kaynak kitap olarak kullanıyoruz.  8.baskı, İnfotus bulamazsaniz  İnfoDUS da kullanabiliriz nerdeyse aynı..

Şekil çizimlerinin umduğumuzun çok ötesinde vakit alması nedeniyle yeni kitabı çıkarmamız gecikti. Her hangi bir tarih veremiyoruz. Şu an için İnfotus anatominin tüm baskıları ile videolarımızı takip edebilirsiniz

Evet, x1.25 x1.50 x1.75 x2.00 gibi seçenekler var. x2,5 ve x3 icin calismalar devam ediyor. Bu konuda talepler videoların yüklendiği surver şirketine iletiliyor. Onlardan gelen yenilikleri sisteme yansıtırız.

Daha önce paket almış ve süresini uzatmak isteyenler için bu imkan verilecektir.

DUS 2020 icin yaklasik 19 saatlik paketimiz satisa sunulmustur.

Evet, planlarım arasında var. Ancak henüz tarih veremiyorum. Şimdilik soru bankası olarak dersanede çalışırken çıkardığım "Çözüm Bankası"nı öneriyorum.

Satin aldiginiz anda KURSLARIM basligi altinda videolara erisiminiz hazir durumdadir.

Her paketin ücreti erişim süresine göre de ayarlanmış ve paket tanıtım kutucuğunda gösterilmiştir.

Taksit seçeneği vardir. Taksit sayisi kullanilan kartin kendi ozelligine goredir.

Hayir. Henuz satisinin kendime ait oldugu bir kitabim yok. Kursta sunulan video dersleri  Infotuslar ile uyumlu bir video paketi oldugu icin satisi yapan tustime ve kitapevlerinden bu kitaplar temin edilebilir.

Satışı ve tasarrufu kendimize ait tek ürünümüz bu videolar. İnfotusları kitapevleri ve  (tustime) satmakta. Yine form sitelerinde öğrenciler kendi kitaplarını satabilmekteler.

32,5 saatlik 124 video, konu içerisinde Tus sorularının da çözümü, gelebilecek ekstra hangi sorular olabilir onların da konu üzerinde tartışılması.

Şu an için ilk hedeflerimiz arasında yok, konu kitabı öncelikli hedefimiz, yaza doğru böyle bir çalışmamız olacak. Hem soru kitabı olarak hem de video paketi olarak.

Aşağıdaki linkte MART 2022 Anatomi sorularını detaylıca analiz ettim örnek videoları inceleyebilirsiniz.

https://smtanatomi.com/

 

EKİM 2020 Tus Anatomi analizini aşağıdaki linke ekledim. İnceleyebilirsiniz.

Ekim 200 Tus analiz videosu