Call us: -
  • Türkçe
  • English
  • Deutsch
Makale Arşivi

Yan Dal Uzmanlık Nedir?

Yan  Dal Uzmanlık  Nedir?

Yan dal uzmanlık eğitimine giriş sınavı, sağlık bakanlığına bağlı eğitim ve araştırma hastanelerinde, üniversitelerin tıp fakültelerinde ve Gülhane Askeri Tıp Fakültesinde ileri seviye yan dal uzmanlık eğitimi almak isteyenler için sınavlar yapılır. Bu sınavlar yılda 1 yada 2 kez yapılmaktadır. Sınav sorumlusu "ÖSYM" dir. İlk bahar ve sonbahar dönemlerinde yapılan bu sınavlar korkulu rüyanız olmaktan çıkarak başarınızın kapısını açabilir.

 

 Online Tus Dersanesi

 

 Tıp eğitimini aldıktan sonra daha ileri seviye kendini geliştirebilmek arzusu olanlar için medimaks.com en yakın desteğiniz olarak çalışmaktadır. Branş seçme sınavı olarak bilinen TUS sınavlarınızı kolayca geçebilmeniz için uzman desteği alabilirsiniz. Online katılım sağlayabileceğiniz kurslar sayesinde hem bulunduğunuz yerden katılım sağlayabilir hem de eğitiminiz için gereken yardımı almış olacaksınız. Ydus tercihlerinizi güvenle yaparak arzu ettiğiniz alanda ilerleyebilirsiniz. Temel tıp bilimleri, klinik tıp bilimleri ve cerrahi tıp bilimleri alanlarında uzmanlık geliştirebilirsiniz. Eğilim ve isteğiniz olan alanda çalışabilmenin başarının en kolay yolu olduğu bilinciyle kendinize yatırım yapabilirsiniz.

 

 Eğitim Teknikleri

 

 Eğitim hayatın her alanında bitmeyen bir yolculuktur. Tıp alanında ise hassasiyeti ve önemi tartışılmaz bir şekilde sürmektedir. Ydus online derslerle en iyi şekilde sınavlara hazırlanabilirsiniz. Medimaks.com olarak uygulanan eğitim teknikleri; hafıza teknikleri, mnemonikler, kaliteli görseller, hikayeleştirme ve akronimler şeklinde devam ederek zorlu yolculuğunuzu kolaylaştıran yol arkadaşınız olabilmek arzusundadır. Günün her saati bilgi alabilir, uygun fiyatlarla katılım sağlayabilir, eğitimi eğlenerek ve öğrenerek korku olmaktan uzaklaştırabilirsiniz. Medimaks.com alanında uzun yıllardır başarılarını durmadan devam ettirerek eğitim alanlarını genişletiyor.

 

 Yardımcı Dal Dersleri

 

 Anatomi, biyokimya, farmokoloji ve fizyoloji gibi temel tıp bilimleri alanında, histoloji, mikrobiyoloji, patoloji ve biyofizik alanlarında ya da halk sağlığı ve biyoistatistik bölümlerinden her hangi birinde eğitiminizi geliştirebilir, online dersane desteği alabilirsiniz. Ydus eğitimleri ve devamında gelecek sınavlarınız kabus olmaktan çıkarak keyifli bir yolculuğa dönüşebilir. Tek yapmanız gereken kaydınızı oluşturarak kurslara katılmanızdır. Kararınızı netleştirerek online eğitimlerinize başlayabilirsiniz. Madimaks.com sizin için tüm programlarını konusunda uzmanlaşmış profesyonellerle çalışarak üst kalite destek verebilme çabası taşıyor.

 

 Yan Dal Eğitimleri Online Ders Ücretleri

 

 Ders eğitim ücretleri uygun olarak belirlenmekte ve sizlere en uygun fiyata en iyi desteğiniz olabilmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Modern, etkili ve uzman kadrolu medimaks.com adresine tıklayın en ince ayrıntılara kadar bilgi alabilirsiniz. Katılım sağlayabileceğiniz sayısız dal ve eğitim olduğunu bilmeli tercihlerinizi yapmalısınız. Almak istediğiniz eğitim ve kurslardan üstün performansla ayrılabilmeniz için uzman eğitmenler son derece özenli davranarak başarmanıza yardım edecektir. Zaman kaybetmeden erişim sağlayabilir. Katılmanız gereken programdan en kısa sürede yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca eğitim paketlerinden de yararlanabilir akupunktur ve histoloji alanlarında uzmanlık geliştirebilirsiniz. Sahip olacağınız uzmanlık alanında geniş bir açık olduğunu bilinmekte ve uzmanlar aranmaktadır. Aldığınız eğitimleri en kısa sürede kazanç sağlamaya yöneltebilirsiniz.