Smtanatomi İle Anatomi Eğitimin Farkı Nedir?

 Eğitim içerisinde herhangi bir konu ele alındığı zaman, onun akılda kalıcı olması en önemli husustur. Ezberci bir eğitimden uzak sağlıklı bir süreç içerisinde programlı olarak verilen eğitim, öğrenilmesi gereken bir konunun hayat boyu akılda kalıcı hale gelmesine fırsat verir. Bu sebepten dolayı günümüzde geliştirilmiş özel yöntemler ışığı altında smtanatomi etkin bir eğitim sistemi sunuyor. Bu sistem sayesinde öğrenciler sadece bilinmesi gerekenleri öğrenmiyor. Aynı zamanda öğrendiklerini nasıl ve ne şekilde akılda tutması gerektiğine dair pratik yöntemleri öğreniyor.

 Smtanatomi Sistemi İçerisindekiler

 Akılcı çözüm yöntemleri sağlayarak öğrencilerin bilgileri kalıcı hale getirmesine fırsat veren sistem sayesinde, öğrenciler artık sadece pratik ve aynı zamanda teorik yapı altında bilgileri aklında kalıcı hale getiriyor. Bu konuda farklı içerikler ve özellikleri ile beraber pek çok avantaj sunmaktadır.

  - Güçlü hafıza teknikleri


 - Mnemonikler


 - Hikayeleştirilmiş anlatım teknikleri

 - Akronimler

 - Birebir iletişim olanağı

 - 7/24 erişim imkanı

  Tüm olanaklarından faydalanmak suretiyle öğrenciler gerekli olan bilgileri net ve en doğru şekilde alma olanağı elde ediyor. Bu teknikler konuya ve öğrenciye bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Önemli olan sistemin eksiksiz bir şekilde çalışması ve bilgilerin akılda nasıl tutulacağına dair teknikleri doğru şekilde öğrenmek.

  Anatomi Etkin Şekilde Öğrenme Olanağı

  Herhangi bir konuyu öğrencinin etkin şekilde anlaması ve aklında tutabilmesi için, bu eğitimlerin aynı zamanda eğlenceli olması gerekir. Tabii bu eğlence bilgi ile bir araya getirilmeli ve özel teknik yöntemler ışığı altında ele alınmalıdır. Bu doğrultuda özgün anlatım teknikleri kullanmak suretiyle, her öğrencinin gözünde kabus gibi görünen pek çok konu rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Özellikle film tadında ele alınan teknik yöntemler, smtsoru bankaları ve cevaplanmamış soruları anında öğrenme gibi birçok husus üzerinden destekleniyor. Konuya özel kitaplar ve soru bankaları ile beraber özel slaytlar altında hazırlanan sistem, tamamen özgün bir teknik yapı altıda sunulmaktadır. Temel amaç ise eğitim ve öğretimi öğrencilere eğlenceli hale getirmek ve en zorlu konuları dahi anlaşılır hale getirmektir.

  Zorlanmadan Anatomi Öğrenimi

  Özellikle basitlik ve sadelik temel alınmak suretiyle verilen eğitim, zorlanmadan anatomiyi öğrenme imkanı tanıyor. Önemli olan gerçek bilgiyi verirken bunun her zaman hatırlanması ve unutulmamasıdır. O yüzden özel olarak hazırlanmış teknik yöntemleri şeye altındaki konu anlatımları, öğrencilerin zorlanmadan konuyu idrak etmelerine fırsat veriyor.

  Etkin ve Akılcı Çözüm Yöntemi ile Uzaktan Eğitim

 Yeni eğitim çağında artık öğrencilerin daha etkin şekilde ulaşım sağlayabilmesi için, etkin bir Online-offline platformu üzerinden bu sisteme ulaşmak mümkün. Herhangi bir kesinti ya da bağlantı sorunu olmadan düzenli şekilde ulaşım ile beraber, smtanatomi bünyesindeki teknik yöntemler üzerinden tüm öğrenciler kurumsal bir eğitim almaya devam edebilir. Ezberci eğitimden uzak eğlenceli şekilde öğrencilere gösterilen teknikler kapsamında her türlü konu akılda kalacak bir fırsat sunuyor.