RSS

'2022' 'Mayıs' blog yazısı

Komite Sınavı Kemikler Dağılımı Nedir?
Komite Sınavı Kemikler Dağılımı Nedir?
Komite sınavında yer alan ve önemli konulardan olan kemikler, birçok tıp öğrencisi tarafından çalışılmaktadır. Komite sınavı kemikler dağılımı konusunda araştırma yapan öğrenciler kemiklerin dağılımı ve türleriyle ilgili makaleleri inceleyebilmektedir. Genellikle akademik alanda yazılmış olan makaleler sayesinde kemik türleri ve diğer bilgileri incelemek mümkündür.
DUS Anatomi Kursları
DUS Anatomi Kursları
Diş hekimlerinin alanlarında uzmanlık kazanabilmek için girdikleri bu sınava her yıl 5000’den fazla kişi katılmaktadır. Sizler için hazırlanan online DUS anatomi eğitimi videolarımızla hazırlık sürecini başarılı şekilde tamamlayıp ilk seferde yüksek puan elde edebilirsiniz. 
Eczacılıkta Uzmanlık Sınavı Nedir?
Eczacılıkta Uzmanlık Sınavı Nedir?
Eczacılıkta Uzmanlık Sınavı’na katılmak isteyen kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Sınav hakkında bilgisi bulunmayan kişiler ise Eczacılıkta Uzmanlık Sınavı nedir gibi konuları araştırmaya koyulmaktadır. Yılda iki kez gerçekleştirilen uzmanlık sınavıyla ilgili belli başlı katılım koşulları bulunmaktadır.
FTR Vize Kursları
FTR Vize Kursları
SMT Anatomi size FTR vize ders videoları ile sorunsuz erişim ve kaliteli içerikle bilgi seviyenizi artırma avantajı sunmakta.